FAQ про олію для смаження

Поширені запитання

Що таке високоолеїнова соняшникова олія?

Високоолеїновою соняшниковою олією є олія соняшнику з вмістом омега-9-ненасиченої жирної олеїнової кислоти понад 75%

Що таке омега-3?

Омега-3 – поліненасичені жири, що не відтворюються в нашому організмі самостійно (є незамінними), але відіграють життєво важливу роль. Вони проникають в клітини, впливають на їхню структуру й активність. Звідси таке різноманіття їхніх корисних властивостей: вони покращують роботу серця, мозку, очей і суглобів, знижують рівень «поганого» холестерину в крові. Ці жири зменшують запальні процеси, відіграють роль у зниженні артеріального тиску, є відмінними антиоксидантами.

Що таке омега-6?

Омега-6-жирні кислоти також є незамінними. Вони необхідні для росту і синтезу сполук типу гормонів, для захисту організму від багатьох хвороб (захворювань серця, різних форм алергії, раку, передчасного старіння та ін.). У разі дефіциту жирних кислот омега-3 жирні кислоти омега-6 проявляють властивості, зворотні своїм позитивним. Тому важливий баланс цих жирів в їжі, що надходить у наш організм. Омега-3 і омега-6 повинні споживатися в певних пропорціях – рекомендовані співвідношення коливаються в межах 5-10:1 (омега-6:омега-3).

Що таке омега-9?

Найбільш відомим представником є олеїнова кислота. Омега-9-жирні кислоти не є незамінними, наш організм здатен синтезувати їх з ω-3- і ω-6-жирних кислот. Але вони є найважливішою складовою клітинних мембран, і саме ω-9-жирні кислоти не дають осідати холестериновим бляшкам на стінках судин, зменшуючи ризик серцево-судинних захворювань. Лідером за вмістом олеїнової кислоти є оливкова олія (55–83%), ще більшу цінність має високоолеїнова соняшникова олія (75–90%).

Що таке піногасник Е900?

Принцип роботи антиспінюючого агента Е900 можна порівняти із симетиконом. Симетикон – вітрогонний засіб (наприклад, ТМ «Еспумізан» або «Боботік»), широко застосовується в медицині при метеоризмі, тобто накопиченні газів у шлунково-кишковому тракті. Антиспінюючий агент утворює на межі поділу рідкої та газової фази нерозчинну в рідини непроникну плівку, тим самим підвищуючи поверхневий натяг і запобігаючи утворенню бульбашок газу, тобто піни.

Хто розробляв формули даних продуктів?

Формули продукту розроблені європейськими колегами з R&D-лабораторії в Угорщині за участю досвідчених шеф-кухарів.

Чим Bunge Pro відрізняється від звичайної соняшникової олії?

Спеціально розробленою формулою, яка містить оптимальні співвідношення соняшникової олії/високоолеїнової соняшникової олії і піногасника, що дозволяє значно знижувати швидкість окислення в процесі смаження.

* Формула для жарки № 1

Купить

Продовжуючи переглядати цей сайт , ви погоджуєтеся з нашим використанням
кукі у відповідності з нашою Політикою захисту даних

ОК